sobota, 3 marca 2018

Rachunek dla młodych w Pekao SA: Konto Przekorzystne do 26 lat

Bank Pekao zaskoczył wszystkich nową ofertą konta osobistego. Ten wyjątkowo rzadko wprowadzający jakiekolwiek zmiany bank, ma szansę podbić rynek, dzięki taniemu i dostępnemu rachunkowi, połączonemu z niezmiennie dobrą propozycją kredytu studenckiego. Siła Banku Pekao polega przede wszystkim na jego powszechności. Kiedy mniejsze banki wprowadzają zmiany, to choćby jak dobre one były, nigdy nie oddziałują na rynek z taką mocą, jeśli robi to „większy” konkurent. Tak jest i w tym przypadku. Pekao zaprezentował nowy rachunek młodzieżowy i studencki, podobny do tych, jakie od niedawna posiadają inne, mniejsze banki. Czy warto go otworzyć? Wszystkie szczegóły znajdziesz w artykule Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao SA.

8 komentarzy:

cash bill pisze...

Konto dla studenta zazwyczaj jest w pełni darmowe, lub posiada drobną prowizję. Tak samo jak i cashbill.pl/platnosci/natychmiastowe

Getbucks pisze...

Jak widać banki walczą o każdego klienta i bardzo dobrze. Studenci nie zawsze będą studentami i później mogą zostać przy ofercie swojego banku

easy send pisze...

ja od lat mam konto w pekao sa w sumie od 18 urodzin :) do tej pory mam akademickie, chociaż jestem grubo po 40stce hihi jakoś nikt się nie kwapił, żeby mi to zmienić. a ja dzieki temu mam konto za darmo i jestem pod kontem głównym taty, więc w razie W mam kasę z przelewu od ręki.

Radca Prawny Trójmiasto pisze...

Rzeczywiście mnie także bardzo zdziwiła ta zmiana. Mam od dawna tam konto, ale to bardziej z wygody chyba nie zmieniam. Może w końcu coś ciekawego zaczną robić jakieś fajne opcje, promocje

marysia pisze...

miałam to konto, dopiero niedawno zmieniłam na standardowe bo jakoś nikt od mnie nie pisał, że trzeba to zaktualizowac :) ogólnie bank mogę polecić bo mam u nich konto od 18 lat i sprawdzoną panią w biurze obsługi klienta. oferty mają ciekawe, teraz na przykład założyłam dzieciakom lokaty mój skarb i powoli co miesiąc kapie im kasa na jakieś większy wydatki w przyszłości :)

FlyPak pisze...

Czekamy na kolejne promocje, widzę, że mój bank w koncu coś działa i bardzo mnie to cieszy

Agato pisze...

W czasach studenckich takimi rzeczami się nie przejmowałam. Brałam w sumie co wygodniejsze i szybsze w załatwieniu formalności a w sumie szkoda. Dużo czasu się w sumie marnuje na studiach na głupoty, ale to też ma swój urok oczywiście ;)

AASA POLSKA pisze...

Fajnie, że są oferty dostępne dla studentów. Nie zawsze osobom niepracującym jest łatwo założyć konto w banku, ponieważ nie zawsze są na nim wpływy itd.