sobota, 3 marca 2018

100 zł na Allegro dla młodych od PKO BP

PKO Bank Polski przygotował nową promocję dla klientów w wieku 18-26 lat z bardzo prostymi do spełnienia warunkami otrzymania premii. Czas na założenie konta z bonem o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro mija 30 marca. W puli nagród znajduje się 3500 bonów. Promocję reklamuje kampania, w której występuje Maciej Musiał. Wszystkie szczegóły na temat promocji znajdziesz w artykule: 100 zł do wydania na Allegro za założenie Konta dla Młodych w PKO BP.

3 komentarze:

Karolcia pisze...

Bardzo fajna promocja, wydaje mi się że to nie jest wielki koszt dla banku jak i dla samego Allegro, a przyciągną tym nowych użytkowników. Generalnie teraz na Allegro jest bardzo dużo ciekawych akcji promocyjnych, warto je śledzić.

Anonimowy pisze...

Zaoszczędzone pieniądze zawsze warto mieć gdzie wydać. Ciekawią propozycja wydają się wyjazdy zimowe na ferie 2019. Dla starszych może być to np wyjazd na obóz narciarski Bled w Słowenii

Kuba pisze...

Takie promocje przyciągają potencjalnych klientów. Podobnie jak w kwestii chwilówek. Gdy już trzeba wziąć to lepiej znaleźć taką ofertę, gdzie chwilówka pierwsza za darmo to standard. W końcu wszyscy patrzą jak zaoszczędzić nawet na wzięciu pożyczki.