czwartek, 17 sierpnia 2017

Jakie zniżki mają studenci?

PKP, Apple, Cinema City, Multikino, restauracje Sphinx – co łączy te marki? Fakt, że studenci mogą liczyć w nich na atrakcyjne zniżki! Warto docenić to, że posiadasz przepustkę do rabatów, czyli legitymację studencką. W niektóre miejsca, takich jak muzea czy galerie, można też odwiedzić w wybrane dni zupełnie za darmo. Do tego tańsza kawa w sieciowych kawiarniach, tańsze książki, tańsze bilety na mecze... Zobacz, jak aktywnie spędzać czas nie rujnując swojego budżetu! Odsyłamy do lektury artykułu >> Ulgi i zniżki studenckie, czyli studiowanie się opłaca.

2 komentarze:

Getbucks pisze...

Takie zniżki są potrzebne. Sam pamiętam czasy, w których studiowałem i doskonale wiem, że nie było mi wtedy łatwo - dlatego, tak ważne jest, aby wspomniane zniżki były zawsze dostępne i obejmowały nie tylko przejazdy komunikacją miejską, ale uprawniały do zniżek również na innych obszarach.

Ada Nachwilke pisze...

Niekiedy studenci mają również zniżki w szybkich restauracjach, które są w galeriach handlowych. Jeśli więc jest się studentem, warto nosić przy sobie kartę studenta ;-)