wtorek, 22 sierpnia 2017

300 zł zwrotu za wydatki w restauracjach od PKO BP dla studentów

Zwrot do 50 zł miesięcznie, przez sześć miesięcy (łącznie 300 złotych) oraz zaproszenie na Festiwal Najlepszych Restauracji podczas Restaurant Week – to gratka dla miłośników jedzenia poza domem przygotowana przez PKO BP dla posiadaczy Konta dla Młodych. Warunki promocji są bardzo jasne, a żeby zyskać zwrot (aż 20%) wystarczy po prostu płacić kartą do konta PKO w restauracjach, fast foodach, barach i innych miejscach gastronomicznych. Pełny opis promocji znajdziesz w artykule 300 zł na jedzenie dla studenta od PKO. Warto się pospieszyć, bo liczba zaproszeń na Restaurant Week jest ograniczona.

3 komentarze:

TMS pisze...

To naprawdę miłe, że banki wprowadzają tego typu promocje. Z pewnością zachęci to studentów, aby przenieść swoje oszczędności do PKO (z drugiej strony czytałem kiedyś raport, który mówił, że większość studentów zakłada konto właśnie w tym banku - przypadek? Nie sądzę).

flypak.pl/ pisze...

Nie wiecie, czy dalej jest to dostępne? Warto z tego skorzystać i działa to tak, jak jest opisane? Dajcie mi znać, bo uważam, że takie promocje są korzystne nie tylko po to, aby coś otrzymać, ale też po to, aby sprawdzić inne banki.

Darek pisze...

Takie chwyty marketingowe może i działają na niektórych, gdyż przecież bank musi pozyskiwać nowych klientów. Dla mnie ważne jest, aby taki bank był w systemie przelewów online https://www.cashbill.pl/platnosci to wtedy może się zastanowię.