wtorek, 13 czerwca 2017

Sposoby na wakacyjne oszczędności

W czerwcu w głowach studentów jest (niemal) jedna myśl: sesja! W przerwach między kolejną kawą i wertowaniem notatek warto dowiedzieć się, jak zadbać o dobry stan finansów przed, podczas i po wakacyjnych wyprawach. Jak przemieszczać się po Europie i świecie nie tracąc fortuny? Gdzie znaleźć darmowy lub niedrogi nocleg? Jak oszczędzać na korzystaniu z konta? Zobacz najlepsze sposoby na wakacyjne oszczędności!

2 komentarze:

Trejdoo pisze...

Jedno jest pewne - pieniądze warto oszczędzać. Nie uważam jednak, aby trzymanie ich na koncie było dobrym pomysłem. Zdecydowanie lepszym jest ich inwestowanie. Uważam, że tylko aktywnie inwestując swoje środki, można liczyć na jakikolwiek zysk (bezczynne trzymanie ich na koncie jest bez sensu).

Michał pisze...

Moim zdaniem jedyną najbardziej opłacalną możliwością płacenia za granicą jest korzystanie z kart wielowalutowych. Ja od dwóch ostatnich wyjazdów zabieram ze sobą swoją kartę https://www.igoriacard.com/, która po najlepszym kursie jaki jest możliwy dokonuje wymiany wpłaconych przeze mnie środków, a co najciekawsze mogę bez większej straty uzyskać zwrot tych pieniędzy na konto jeśli nie wykorzystam ich na wakacjach. Który Pan mi coś takiego zaproponuje? Poza tym taką kartą mogę płacić właściwie wszędzie na całym świecie.